Numri i njoftimit: 91573
Postuar në: 20.07.2021, 09:43
1 / 2

Shtepi me qera per plazh

25 Lekë i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
90
Numri i kateve:
5
Ngrohja:
Te tjera
Sipërfaqja e oborrit:
60

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Jap shtepi me qera per plazh , 2+1 Dhe 1+1 , Kush esht i interessuar t m mari tek ky nr 0695545252