Numri i njoftimit: 90500
Postuar në: 19.06.2021, 10:41
1 / 11

Shiten Garzoniere & 1+1 Lungo Mare-Uji Ftoht

34.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
40
Ngrohja:
Qendrore
Kati:
8

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten apartamente 1+1 dhe Garzonier me certifikate (te mobiluar) shum pran detit, na gjeni ne FB: (Vlora Albania Property) [ 29 m2 =24,500 €], [40 m2 =34000 €], [53 m2 =44000 €] , [1+1; 69 m2 =65000 €], [1+1; 73 m2 =83000 €]. [1+1; 74 m2 =89000 €]