Numri i njoftimit: 90495
Postuar në: 11.06.2021, 09:35
1 / 1

Shtepi me qera per plazh

25 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Jap shtepi me qera per plazh 5 minuta larg lungomares 2+1 Dhe 1+1 Kush esht i interessuar te m mari tek ky nr 0695545252