Numri i njoftimit: 90480
Postuar në: 05.03.2023, 15:39
1 / 10

Shitet shtepi dy kate ne rr. Fuat Toptani te Qytetit Student

162.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
182
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
391

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi dy kateshe me siperfaqe ndertimore te hipotekuar 182 m2 ,dhe nje siperfaqe trualli 391 m2 ne rrugen Fuat Toptani afer Qytetit Studenti Tirane. Shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande ne katin e dyte, ndersa kati i pare eshte i pa rregulluar dhe i pa ndare. Shtepia eshte e re dhe e mobiluar,ka nje oborr te gjelberuar dhe ka dalje ne rrugen kryesore.Shtepia Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni