Numri i njoftimit: 90476
Postuar në: 02.06.2021, 11:43
1 / 1

Set Hidrosanitaresh ne shitje

25.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Banja, Tualet, Dush / Lavaman

Lloji i njoftimit: Shitet


Set hidrosanitaresh ne shitje te paperdorura asnjeher
2 WC
2 Lavamane
2Bide