Numri i njoftimit: 90429
Postuar në: 08.05.2021, 13:53
1 / 5

Tenda, karrige, dekore per dasma 0676658901

1 Lekë

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


Përshendetje!
Ofrojme:
•Tenda (me perde)
•Çadra
•Pedane (kercimi dhe piste vallzimi)
•Tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •Karrige (me mbulesa te bardha)
•Stola,
•Ndriçim profesional, bashke me robotet,
per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.
Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu vendin e çiftit me te gjitha detajet e tjera sipas preferencave tuaja.
Bejme transportin dhe montimin falas ne qytete te ndryshme ne gjithe Shqiperine...
Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne çmim! 💶

Ju mirepresim 🙂

📲 0682290127