Numri i njoftimit: 90342
Postuar në: 25.02.2021, 14:04
1 / 6

Nissan note 2006 1.4

2.899 € i diskutueshëm
Marka:
Nissan
Modeli:
Note
Viti:
2006
Karburanti::
Benzinë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet makina ne gjendje shume te mire 1.4 benzine motor origjinal Japonez. . Kondicioner .4 xhama elektrik .sensor shiu dhe dritash cdo gje funksionale 4 goma te reja 90 % + gome rezerve bashke me veglat e nevojshme . Motor me zinxhir . 2 celesa origjinal fabrike .Vit prodhimi fund 2006 169 000 km. me letra te paguara deri ne qershor 2021 .. konsumi nrml4.5 l/100km . 2899euro