Numri i njoftimit: 90322
Postuar në: 24.01.2021, 23:58
1 / 10

Shes ose Nderroj

55.000 € i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
190
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
50

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia ndodhet ne rr.Vaske zeqo, tek trekendeshi aty ku merren pensionet dhe eshte 2 kateshe.
Eshte me hipotek dhe taksa te paguara.
E shes ose nderroj me apartament ne Durres,Vlore ose Sarande.
Lagjia eshte e qet dhe e mire.