Numri i njoftimit: 90291
Postuar në: 24.11.2020, 20:55
1 / 8

🚩 Shitet Apartament 1+1🚩

3.800.000 Lekë i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
55
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55m2 , kati i 4° .
Apartamenti ka :
👉 1 sallon
👉 1 dhome gjumi
👉 1 aneks
👉 1 tualet
👉 1 ballkon
Apartamenti eshte i rikonstruktuar vitet e fundit , dhe shitet pa arredim.
Adresa : Pallati perballe Medresese se vajzave, Perash.
Per me shum kontaktoni ne DM 📩 ose nr cel : 0699538343

 Supreme Agency (Ndërmarrje)