Numri i njoftimit: 90265
Postuar në: 23.10.2020, 12:51
1 / 11

Shitet shtepi me oborr te rrugica e Kafes se Madhe

135.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi dy kateshe, 234 m² total, 74 m² shtepi per kat. Me oborr perpara dhe mbas shtepie. 4 dhoma gjumi, dy me banjo ne dhome. 4 banjo ne total, salle ngrenie dhe kuzhine ambjent unik.