Numri i njoftimit: 90243
Postuar në: 16.02.2023, 05:49

Kerkohet Arketare, Ekonomiste dhe Punetor

30.000 €
Kategoria:
Administrim, Zyrë
Gjinia :
Femër
Arsimimi:
9 vjeçare + Profesion
Patentë shoferi:
B
Njohja e gjuhëve:
Jo e rëndësishme
Aftësi kompjuterike :
Shum mirë

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Në Durres . Kerkojme punetore te moshes 20 - 35 vjece të punësohet si arketare . Paga e kenaqshme .. Per me shum info na kontaktoni ne whatsapp nr 0692077883.