Numri i njoftimit: 90239
Postuar në: 25.09.2020, 09:48
1 / 2

Okazion shitet bilardo

700 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Baste Sportive

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet bilardo garlando ne gjendje shum te mire . Bilardoja eshte e pa goditur e pa gervishtur dhe me nje pllake graffiti. Bilardoja eshte e pa perdorur per nje koh t gjat pasi ne e mbyllem dyqanin per shkak t koronavirusit