Numri i njoftimit: 90238
Postuar në: 25.09.2020, 09:44

OKAZION!!! SHITET BILARDO

700 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Lojra dhe zbavitje sportive / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet bilardo garlando ne gjendje shum te mire . Bilardoja eshte e pa goditur e pa gervishtur dhe me nje pllake graffiti. Bilardoja eshte e pa perdorur per nje koh t gjat pasi ne e mbyllem dyqanin per shkak t koronavirusit