Numri i njoftimit: 90213
Postuar në: 07.08.2020, 20:05
1 / 12

Shitet Shtepi ne Plug Te Lushnjes

4.200.000 Lekë i diskutueshëm
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
117
Numri i kateve:
1
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
700

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi ne Plug Te Lushnjes , Shtepia eshte e mobiluar dhe ne kushte shume te mira *Shtepia eshte me hipoteke dhe çertifikate pronesie* Shtepia eshte 117m² banese , 700m² oborr dhe 4 dynym toke .. Cmimi i shtepise eshte 42 milion por qe mbetet nje cmim i diskutueshem .. Per me shume kontaktoni te numri 069 87 57 454 ose te 069 68 14 215