Numri i njoftimit: 90211
Postuar në: 13.12.2021, 13:31
1 / 1

Pjese per motorre fuoribordo, Helika pompe uji

1 €

Kategoria Mjete motorike / Anije, Skuterë, Varka, Skafe ujore / Pjesët / aksesorë, plotësuesit

Lloji i njoftimit: Shitet


marine.al- ACS MARINE
Pjese dhe aksesore per mjete lundruese.

Helika gome per pompa uji, motorre fuoribordo dhe entro fuoribordo.

Kontakt:

www.marine.al
info@marine.al
069 40 24 310