Numri i njoftimit: 90174
Postuar në: 11.11.2021, 10:04
1 / 12

Shitet apartament 3+1 i mobiluar

90.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
142
Ngrohja:
Te tjera
Kati:
3

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 3+1 ne Sarande në rrugën Mithat Hoxha nje zone e qete e qytetit pak metra distance me plazhin. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie.Prona ka siperfaqe te pergjithshme prej 142m2 dhe eshte e organizuar ne: 3 dhoma gjumi,1 sallon,1 kuzhine te vecante,2 tualete dhe 1 ballkon. kontaktoni me ne për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.