Numri i njoftimit: 90166
Postuar në: 21.05.2020, 18:19
1 / 5

Vegla Paisje Palester

10 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Aparate Fitnes komplete Station

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim vegla palestre te perdorura. Kemi vegla force si dhe pista orbitreka bicikleta. FOTO ORIGJINALE TE MAGAZINES.