Numri i njoftimit: 90157
Postuar në: 02.05.2020, 15:18
1 / 1

Makina me qera Shkoder

15 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina me cmimet me konkurruese ne treg,sherbim cilesor dhe korrekt,ofrojm gjithashtu sherbimin taxi nga aeroporti i Podgorices dhe i Rinasit.