Numri i njoftimit: 90142
Postuar në: 07.04.2020, 11:55
1 / 9

Shitet Shtepia ne Mborje /Korce

24.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia ka 80m2 dhe 280m2 truall.
Shtepia shitet e kompletuar (me te gjitha orendite shtepiake)
3 plus 1 dhoma
kuzhine
2 banja
obor