Numri i njoftimit: 90115
Postuar në: 11.11.2021, 10:03
1 / 5

Shitet Objekt Karabina 350m2

80.000 €
Sipërfaqja:
350
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet objekt karabina në Sarandë pranë Bougainville Bay me sipërfaqe totale trualli prej 360m2 dhe 116 m2 ndërtim në .Prona është e pajisur me certifikatë pronësie dhe ka leje ndërtimi deri në 4 kate.Nje mundesi e mire investimi. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per nje vizite te prona.