Numri i njoftimit: 90108
Postuar në: 18.02.2020, 19:00
1 / 5

Shitet reno clio benzin

1.000 € i diskutueshëm
Marka:
Renault
Modeli:
Clio
Viti:
2000
Karburanti::
Benzinë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
e gjelbër
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet reno clio 1.2 benzin ne gjendje shum te mir generike dhe motorrike me dokumeta te rregullta
Shitet per arsyje familjare