Numri i njoftimit: 90105
Postuar në: 02.03.2020, 08:57
1 / 9

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER VLORE

56.375 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
102
Ngrohja:
Nuk ka
Kati:
5

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me cmim okazion ne qender te qytetit te vlores me siperfaqe totale 102.5 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, salloni i perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe 1 ballkon. Orientim perendim dhe eshte i pozicionuar ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.Cmimi:550 Euro/m2.Per me teper informacion kontaktoni ne numrin +355682084735.