Numri i njoftimit: 90078
Postuar në: 06.02.2020, 10:49
1 / 3

SHENGJIN Banesa

23.900 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
34
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


🏖 SHITET Banese ne Shengjin.
🏡 Organizimi 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet.
⛳ Pallat i ri, ne proçes ndertimi, gati per banim gjate sezonit te veres 2020 ☀️☀️.
🍀 Cilesi dhe standart ndertimi.
🌊 Afer detit. Vend relaksues per te kaluar pushimet e veres ne qetesi prane detit 🏖
📲📲 Rezervoni takim ne +355694330620