Numri i njoftimit: 90021
Postuar në: 19.01.2020, 10:50
1 / 8

Ofrojme Sherbime gjelberimi

100 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dekorim dhe Zbukurim / Lule vazoje dhe pemë

Lloji i njoftimit: Shitet


Te Pasionuar pas Anbienteve te Gjelberta
Ne ju ofrojme Sherbime gjelberimi te cilesise larte
Publike dhe Private nga Profesionist te Diplomuar Me 17vjet Eksperience ne fushen e Gjelberimit

● Projektojme Kopshte

● Rregullojme kopshtet Ekzistuese

● Taper Bari Natyrale

● Impiante ujites

● Gardhe Druri Dekorative

● Parket Vendpushimi ne kopsht

● Mbjellje peme dekorative

● Mbjellje lule Natyrale

● Mbjellje me fare bari

● Mirembajtje kopshtesh rregullisht

● Si dhe shume Sherbime te tjera

Te interesuarit mund t'me kontaktojne ne numrat e telefonit poshte

Tel & what's up +355675451324
Tel +355684181469

Email to Subashihysen@gmail.com

Andresa Rruga ilias kosova, Fushmbret, Elbasan, Albania