Numri i njoftimit: 90012
Postuar në: 11.01.2020, 14:05
1 / 9

Iseki 19 TL

4.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet zetor Iseki TL 19 ne gjendje perfekte, me freze 160 Cm te gjere dhe thika te reja, zetori eshte me bllokazh te dyja gomat aktive njekohesisht, zetori leron me 2 plore dhe 3 plore, me hapse brazdash, vaj filtra sapo ndruara bateri e re, Shitet per arsye emigrimi, gomat sapo ndruar te reja, shum ekonomik, mund ta provoni si te deshironi, zetori esht shum I mbajtur me dokumenta te regullta zetori ndodhet ne korçë. Çmimi 4500 Leke çmimi I diskutueshem