Numri i njoftimit: 88966
Postuar në: 30.11.2019, 21:18
1 / 3

Shtepi me Qera, Vlore

20.000 Lekë i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
113
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
3

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jap shtepi me qera, ne lagjen 28 Nentori, siper supermarket Haso, ne fillim te rrugices se Kishes Ortodokse. Ndodhet ne nje pallat te ri, shtepia ka 2 dhoma gjumi , 2 tualete, nje sallon te bollshem dhe 2 ballkone. Posedon te gjitha orendite shtepiake per nje jetese normale + kondicioner.
Cmimi 200 mije leke te vjetra, i padiskutueshem
Nr kont. 0676503031