Numri i njoftimit: 88922
Postuar në: 25.05.2021, 12:21
1 / 9

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar ne Sarande

100.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
100
Ngrohja:
Qendrore
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje nga deti në Sarandë i ndodhur ne rrugën Butrinti në një zonë të qetë disa metra distance në këmbë nga plazhi. Apartamenti ndodhet ne një ndërtese me cilësi të mirë dhe është e organizuar në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 2 tualete Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.