Numri i njoftimit: 88913
Postuar në: 11.11.2021, 10:03
1 / 9

OKAZION Shitet apartament 3+1 me pamje nga deti & garazh

80.000 €
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
160
Ngrohja:
Te tjera
Kati:
3

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me pamje te mrekullueshme nga deti në rrugën Gjergj Araniti. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një ndërtese me cilësi të mirë e pajisur me ashensor, ka një sipërfaqe totale prej 160m2 + garazh 17m2 dhe eshte pjeserisht e mobiluar . Prona përbëhet nga: 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh.Na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite te prona.