Numri i njoftimit: 88892
Postuar në: 30.10.2019, 15:19
1 / 1

Shiten ose nderrohen disqe Benzi 16

200 Lekë
Lloji i gomave:
Goma verore+dimrore
Prodhimi:
10088
Madhësia:
16

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Disqe benzi Rexhina 16 shiten ose nderrohen.Ven ne cdo Benz