Numri i njoftimit: 86853
Postuar në: 28.09.2019, 07:16
1 / 1

Shes apartament 2+1 ne Fushe Kruje

35.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
97
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
5

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 2+1 ne qender te qytetit,koridor , sallon me guzhin ,2 dhoma gjumi 1 banjo dhe ballkon.Per me shum informazione me kontatoni 00393204605024 edhe WhatsApp e viber