Numri i njoftimit: 86846
Postuar në: 23.09.2019, 22:51
1 / 1

Shitet toke me letra ne Ishull Lezhe

60.000 €
Sipërfaqja:
4000
Lloj i tokës:
Të tjera

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke me letra te rregullta.
Ishull lezhe.
1 pronar.
Ne kontekst shum i bukur dhe i qete.
4000m2.
15.000 euro = 1 dylym
60.000 euro = 4 dylym.