Numri i njoftimit: 86843
Postuar në: 21.09.2019, 16:27
1 / 9

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LEZHE

75.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
100
Numri i kateve:
0
Ngrohja:
Nuk ka
Sipërfaqja e oborrit:
400

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Shtëpi e Rivendosur plotësisht ne Ishull Lezhe.
Shtepi dhe tok me letra.
100M2
OBORR 400 m
75.000,00 €