Numri i njoftimit: 86808
Postuar në: 14.08.2019, 11:06
1 / 5

Opel Astra

2.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet opel astra ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike 1.4 benzin makina esht shum e paster nuk perdoret shum per arsye personale ngjyra gri viti 2000 4 porta + bagazhi makina esht familjare