Numri i njoftimit: 86767
Postuar në: 05.07.2019, 12:19
1 / 11

Apartament me qera per plazhista, Vlore

30 Lekë
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
74
Ngrohja:
Te tjera
Kati:
1

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet apartament 1 + 1 me qera per plazhista. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne zonen prane Shkolles se Marines, Vlore. Apartamenti eshte i disponueshem,i lire pas dates 25 Qershor. Per me teper informacion ose prenotim shkruani ne inbox ose telefononi ne nr e cel: 0699292627. Pushime te mbara!