Numri i njoftimit: 8598
Postuar në: 08.04.2014, 20:47

shitet shtepi ne tepelene

I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet shtepi, dhome , sallon gushin . koridor tualet,dhe me oborr me 60 metra katror.