Numri i njoftimit: 85654
Postuar në: 08.04.2019, 12:39
1 / 4

Shitet apartament sp 67 m2

35.200 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
67
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur apartament sp 67 m2. Apartamenti ndodhet afer fakultetit te shkencave te edukimit. Shkoder.
Cmimi 35.200 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com