Numri i njoftimit: 85620
Postuar në: 03.02.2021, 17:21
1 / 8

Apartament ne shitje 2+1/Qender

52.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
80
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje 80m2 ne Lgj, Nr 1 te Sarandes ne qender.
Vetem 100 metra larg nga Gjykata.
2 Min larg nga Bar Limani dhe nga Agjensia Autobuseve. Kuzhina e montuar dhe hyrja e gjitha e restauruar..
Per me shume info na kontaktoni!Viber,Whats up +355692582610