Numri i njoftimit: 84580
Postuar në: 19.02.2019, 10:43
1 / 10

Apartament me qera per studente

15.000 Lekë
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
74
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
1

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet apartament 1 + 1 me qera per studente. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne zonen prane Shkolles se Marines, Vlore. Per me teper informacion ose prenotim shkruani ne inbox ose telefononi ne nr e cel: 0699292627.