Numri i njoftimit: 8412
Postuar në: 30.03.2014, 08:20

Okazion Shiten dy Telefonica Samsung s3

45.000 Lekë
Marka:
Samsung
Modeli:
S3

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten dy Telefonica Samsung s3 te ardhur nga USA pak te perdorur si dhe iPad 32g white model A1416 ardhur nga USA.

 Lorenc
 Kolonjë