Numri i njoftimit: 8359
Postuar në: 27.03.2014, 14:10

eshte ne gjendje shume te mire..dhe i ri ..pa asnje difekt .

80 Lekë
Marka:
BlackBerry
Modeli:
curve

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


blackberry esht nje telefon ne gjendje shum te mire pa asnje difekt kamera ...5.5