Numri i njoftimit: 82
Postuar në: 03.08.2012, 12:57

shes tok 3600m2 ne hyrje te qytetit KELCYRE

70.000 € i pa diskutueshëm
Sipërfaqja:
3600
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


toka ndodhet 500m larg qendres se KELCYRES ne rugen nacjonale KELCYR -PERMET .Kufizohet me rugen nacjonale ne lindje dhe me lumin Vjosa ne perndim.Ndodhet mbi vendin e quajtur MARMURIC.