Numri i njoftimit: 8107
Postuar në: 15.03.2014, 21:24

shitet

3.500 €
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
Tjetër model
Viti:
1998
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


makina esht me dokumenta te rregullta dhe targa te reja, eshte ne gjendje shum te mir shitet per arsye mosperdorimi
cel.0696228421