Numri i njoftimit: 79459
Postuar në: 19.12.2018, 12:22
1 / 4

Ambjent biznesi me qira te Dollari

50.000 Lekë
Sipërfaqja:
200
Kati:
2
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qera një ambient biznesi/sherbimi me sipërfaqe 200 m², me vendodhje në Rr: “Nuri Bushati” ( Te Dollari ).
Ambjenti ndodhet në katin e II-të të ndërtesës me pamje nga rruga kryesore duke e bërë të përshtatshme për aktivitete të ndryshme si zyra, dyqane, klinikë etj. E gjithë sipërfaqja që ofron ambienti është pa ndarje me mure dhe ka formë të rregullt drejtkëndore gjë që e favorizon për përdorime të ndryshme.
Ambjenti është i shtruar me pllakë dhe përbëhet nga : – 1 banjo
Cilësi të ambjentit: – është i pajisur me vetratë xhami, që mundëson një reklamim sa më të mirë
– dritare duralumini

🏷ÇMIMI: 50’000 LEKE/MUAJ *I NEGOCIUESHEM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com