Numri i njoftimit: 79457
Postuar në: 18.12.2018, 17:54
1 / 5

Dyqan me qira tek ish-Artistikja

405 €
Sipërfaqja:
80
Kati:
0
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 80 m², me vendndodhje tek rotondoja në ish-Artistikë.
Dyqani pozicionohet në kat të parë.
✅Dyqani gjithashtu ka: -Depo që mund të përdoret si magazinë per mallrat
-Mundësi parkimi para objektit
-Banjo
✔Cilësitë që gëzon dyqani: – Është i përshtatshëm për t’u përdorur si farmaci, meqë ka në përbërje edhe një dhomë mjeku.
– Të dy këta ambiente janë të kompletuar me pajisjet e nevojshme.
– Objekti është i papërdorur dhe ekziston mundësia që të ndahet.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com