Numri i njoftimit: 79456
Postuar në: 18.12.2018, 15:19
1 / 3

Tokë për shitje pranë Kullave Italiane

72.600 €
Sipërfaqja:
330
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane.

Cilësitë e tokës:
– Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
– Kjo pronë është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 220 €/m² *I NEGOCIUESHËM*
——————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com