Numri i njoftimit: 79451
Postuar në: 17.12.2018, 13:07
1 / 6

Shtëpi private në shitje pranë shkollës “Ndre Mjeda”

44.534 €
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
65
Numri i kateve:
1
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
30

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 1+1 të ndodhur pranë shkollës “Ndre Mjeda”.
Shtëpia ka një sipërfaqe 65 m² dhe është e rrethuar nga 30 m² oborr.
Ofron: – dhomën e ndenjes + kuzhinë
– një dhomë gjumi
– banjo.
E gjithë shtëpia është e rrethuar. Ndodhet në një lagje të qetë dhe mjaft familjare.

🏷ÇMIMI: 55 milion lekë *ÇMIMI ËSHTË I NEGOCIUESHËM*
——————————–——————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com