Numri i njoftimit: 79437
Postuar në: 14.12.2018, 11:38
1 / 8

Apartament 3+1 me qira pranë Stadiumit

300 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
126
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Loro Borici”
dhe me nje siperfaqe totale prej 126 m² te ndare respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– 3 dhoma gjumi
– 2 Banjo
– Ballkon

Cilesi te kesaj prone jane:
– Dhomat e gjumit krejtesisht te kompletuara me nga nje shtrat matrimonial per cdo dhome
– Hyrja eshte e shtruar krejtesiht ne pllake cilesore
– Kondicioner ne sallon
– I pajisur me te gjitha elektro-shtepiaket e nevojshme
– Ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te banuar nga familjare.
– Afer ka fasilitete nga me te ndryshmet si: ushqimore, pika te ndryshme shumicet, farmaci etj.
– Ka dalje tek Ish 5 Heronjte dhe ne Zdrale.

CMIMI 300 €/muaj
——————————-
Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570
Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com