Numri i njoftimit: 79431
Postuar në: 13.12.2018, 15:00
1 / 5

OKAZION: Dyqan në shitje tek Bexhisteni

13.000 €
Sipërfaqja:
26
Kati:
2
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni.
Dyqani është i rrethuar me vetratë xhami dhe është i shtruar me pllakë.
Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka pamje nga rruga.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

ÇMIMI: NGA 17’000 € NË 13’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com