Numri i njoftimit: 79429
Postuar në: 13.12.2018, 11:43
1 / 5

SUPER OKAZION: Dyqan në shitje, në Zdrale

45.000 €
Sipërfaqja:
140
Kati:
0
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.
Dyqani ndodhet në katin -1, është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

🏷ÇMIMI: NGA 55’000 € NË 45’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com