Numri i njoftimit: 79428
Postuar në: 12.12.2018, 16:58
1 / 6

Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

75.520 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
118
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² pranë teatrit “Migjeni” në një pallat në kat të katërt të banimit.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com